Tilbage

De heldige vindere

Uge 43

1. Kirsten Nielsen-Smed, Sydals

2. Brian Nielsen, Roskilde

3. Eva Kaaber, Karlslunde

4. Lea Døj Topp, Kalundborg

5. Lotte Bachmann, Hillerød

6. Finn Chr. Haugaard Petersen, Odense SØ

7. Inger Hansen, Munkebo

 

Uge 44

1. Margit Jensen, Agerskov

2.Ella Mahler, Nørresundby

3. Bjarke Juul, Albertslund

4. Lone Petersen, Svinninge

5. Kim Kieth McBean, Holte

6. Jeanne Jensen, Køge

7. Inge Hansen, Stege

 

Uge 45

1. Kaj Seemann, Vojens

2. Mette T. Christensen, Hadsund

3. Anne-Lise Lange, Køge

4. Karen Rasmussen, Tranbjerg J

5. Jonna Christiansen, Vojens

6. Anna Færgemann, Køge

7. Conny Nielsen, Aakirkeby

 

Uge 46

1. Birthe Jørgensen, Eskebjerg

2. Bent Hansen, Glostrup

3. Kurt Bysand, København NV

4. Hanne Hallberg, Kastrup

5. Maj-Britt Andersen, Køge

6. Kaj Wohlert, Køge

7. Selma B. Pedersen, Vojens

 

Uge 47

1. Lene Grey, Frederikshavn

2. Pia Boe, Nykøbing SJ

3. Eigil Skytt, Skovlunde

4. Kirsten Jeppesen, Helsingør

5. Rita Hansen, Fjenneslev

6. Herman Johannsen, Nordborg

7. Heidi Johansen, Broby

 

Uge 48

1. Annalise Sørensen, Fanø

2. Charlotte Marquart, Kjellerup

3. Annamarie Viking, København K

4. Pia Hansen, Jyderup

5. Alice Thomsen, Kastrup

6. Philip Thomas Oates, Præstø

7. Birgitte Henriksen, Odense C

 

Uge 49

1. Frank Sørensen, Give

2. Kirsten Laursen, Hammel

3. Bent Torholt, Brønshøj

4. Palle Herts, Fuglebjerg

5. Lone Vinkel Hansen, Ålsgårde

6. Ole Pagh, Køge

7. Henning Petersen, Ringe

 

 Uge 50

1. Niels Nielsen, Samsø

2. Thorkild Jensen, Lystrup

3. Janni K. Larsen, Ballerup

4. Marina Møller, Charlottenlund

5. Torben Overgaard, Helsingør

6. Ole Sørensen, Haderslev

7. Gitte Brahe, Odense N

 

Uge 51

1. Frank Jensen, Åbyhøj

2. Poul Thorup, Tranbjerg J

3. Marianne V. Nielsen, Vanløse

4. Maia Trayhorn, Eskebjerg

5. Annie Janser, Kastrup

6. Regitze Rasmussen, Agedrup

7. Lisbeth Andersen, Svendborg

 

Uge 52

1. Anita Felber, Vojens

2. Helle B. Pedersen, Jerslev J

3. K. Johansen, København K

4. Lise Christoffersen, Kastrup

5. Lars Jensen, Køge

6. Finn Philipsen, Egtved

7. Jesper E. Andersen, vejle

 

Uge 53

1. Margit Cargnelli, Broager

2. Lone D. Hansen, Tranbjerg J

3. Pascal Buteux, Søborg

4. Ole Nørgaard Pedersen, Viborg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tilbage